НОВИНИ

У Рудьковського показали текст законопроекту для лікування Тимошенко

Помічник члена фракції Партії регіонів Миколи Рудьковського Андрій Гусак передав журналістам текст закону, який стосується лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном. Відповідний документ оприлюднили на сайті Forbes.

Гусак повідомив, що даний законопроект не має нічого спільного з документом, реєстрацію якого в парламенті прогнозував нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник.

У свою чергу, один з чиновників Адміністрації президента на умовах анонімності повідомив, що текст документа підготували співробітники АП на чолі з радником президента Андрієм Портновим.

Однак Гусак цю інформацію не підтверджує.

У той же час чиновник в АП стверджує, що найближчим часом в Раді буде зареєстрований ще один законопроект про виїзд ув'язнених для лікування за кордон, який готує міністр юстиції Олена Лукаш.

Згідно з документом, висновок про необхідність лікувати ув'язненого за кордоном приймає лікарська комісія а рішення про виїзд на лікування приймає суд.

Він також визначає спосіб транспортування ув’язненого на лікування та термін лікування. За рішенням іноземних лікарів термін лікування може бути продовжений. Після закінчення лікування в'язень повинен повернутися в Україну і продовжити відбувати покарання.

Час лікування буде зараховуватися в термін відбування покарання, повідомляє Forbes.

Як повідомлялося, законопроект про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінального процесуального кодексів України Рудьковський зареєстрував у парламенті 18 жовтня.

Водночас, текст документа на сайті Верховної Ради досі не оприлюднений.

Нагадаємо, раніше у Партії регіонів заявили, що  ініціатива у вирішенні питання виїзду Тимошенко за кордон повинна виходити від опозиції. Зокрема, регіонали  запропонували допрацювати  законопроект №2453а, розроблений позафракційним депутатом Ради Сергієм Міщенком.

Між тим, в опозиції заявляють, що для можливості лікування Юлії Тимошенко за кордоном не потрібно ухвалювати спеціальних законів.

Віктор Янукович, у свою чергу, пообіцяв підписати законопроект, що дозволить юридично врегулювати питання лікування колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном. Президент зазначив, що такий законопроект уже розробляється в парламенті.

Як відомо, 4 жовтня Тимошенко прийняла пропозицію від спостережної місії Європарламенту про одержання лікування в Німеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.