НОВИНИ

Рибак сподівається, що Рада найближчим часом ухвалить "загальний закон" для Тимошенко

Голова Верховної Ради Володимир Рибак сподівається, що наступного пленарного тижня парламент розгляне проект закону, який стосуватиметься можливості лікування засуджених за межами України, що дозволить вирішити питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це спікер парламенту сказав у інтерв’ю телеканалу «Рада».

Рибак підкреслив, що Верховна Рада вже ухвалила 15 законів, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас, він вказав, що залишається відкритим питання про вирішення питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко а лікування до Німеччини.

«Думаю, наступного тижня якийсь варіант закону для засуджених, які тяжко хворіють, відбувають покарання, але вилікувати в Україні їх не можливо, буде поданий народними депутатами», - сказав Рибак, додавши, що «цей закон має бути таким, аби засуджені не уникали покарання, бо лікування - це не помилування».

Рибак також наголосив, що цей закон потрібно писати не під одну персону, а стосовно такої категорії хворих засуджених, «хоча багато таких людей і не буде».

Нагадаємо, 17 жовтня президент Віктор Янукович пообіцяв підписати законопроект, що дозволить юридично врегулювати питання лікування колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном. Президент зазначив, що такий законопроект уже розробляється в парламенті.

4 жовтня Тимошенко прийняла пропозицію про одержання лікування в Німеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.