НОВИНИ

У ЦВК звітують, що виборча кампанія йде у прогнозованому режимі

Центральна виборча комісія відзначає спокійний характер початку виборчої кампанії з повторних виборів депутатів Верховної Ради в п’яти одномандатних виборчих округах.Про це на брифінгу сказав голова ЦВК Михайло Охендовський.

 «Процес висування і реєстрації кандидатів у депутати відбувається в абсолютно в нормальному, штатному, прогнозованому нами режимі», - сказав Охендовський.

Він повідомив, що станом на 18 жовтня до ЦВК на реєстрацію подано документи 28 кандидатів у депутати, при цьому 9 осіб - в окрузі 94 ( Київська область),   8 осіб - в окрузі 223 ( Київ), троє - в окрузі 132 ( Миколаївська область), та по четверо  - в окрузі 194 ( Черкаська область) та в окрузі 197 ( Черкаська область).

 Зокрема, вже подали заяви про реєстрацію чотири кандидати від партії ВО «Батьківщина»: в окрузі 94  - Віктор Романюк, 132  - Аркадій Корнацький, 194 - Микола Булатецький та 197 - Леонід Даценко. Також подав документи кандидат у депутати Ради в окрузі 223 від партії ВО «Свобода» Юрій Левченко.

 При цьому ЦВК відмовила прийняти документи на  реєстрацію кандидатом в окрузі 197 самовисуванця, члена Партії регіонів Миколу Ладана.

Як повідомив голова ЦВК, йому відмовили   у зв'язку з тим, що подані документи не повною мірою містили інформацію про роботу кандидата та його громадську діяльність.

 Охендовський зазначив, що Ладан може повторно подати заяву до  ЦВК  після виправлення зазначених неточностей.

Нагадаємо, 16 жовтня в Україні стартувала виборча кампанія у п'яти проблемних округах-  округах № 94, 132, 194, 197 і 223

Повторні вибори у п'яти мажоритарних округах  призначені на 15 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.