НОВИНИ

В Азарова затвердили план укріплення Бортницької станції на 7,8 млрд грн

Уряд підтримав план заходів із запобігання аварійним ситуаціям на Бортницькій станції аерації. Про це повідомили в міністерстві регіонального розвитку.

Як повідомив міністр регіонального розвитку,  Геннадій Темник, план передбачає перелік заходів з проектування, реконструкції та будівництва об’єктів і споруд Бортницької станції аерації, які перебувають в аварійному стані, фактично повністю зношені та не відповідають технічним характеристикам для їх належної експлуатації.

«Фінансування першочергових заходів, передбачених планом на загальну суму 7,8 млрд грн, здійснюватиметься за рахунок: державного бюджету у сумі – 488 млн  грн; міського бюджету   Києва у сумі – 18,7 млн грн; коштів, залучених під державні гарантії відповідно до Державної програми активізації розвитку економіки на 2013—2014 роки, у сумі – 7,3 млрд грн», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у квітні через підтоплення талими водами на станції прорвало греблю. Прорив вдалося оперативно ліквідувати, аварія не позначилася на роботі станції.

Після цього прем’єр-міністр Микола Азаров доручив організувати роботи з укріплення споруд Бортницької станції аерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.