НОВИНИ

Янукович не сумнівається у підписанні асоціації у Вільнюсі

Президент Віктор Янукович не сумнівається у підписанні Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Про це він заявив на брифінгу в Світлодарську Донецької області, повідомляє прес-служба глави держави.

Янукович вказав, що саміт «Східного партнерства» у Вільнюсі стане підбиттям підсумків роботи України в напрямку євроінтеграції, особливо в останні три роки.  

«І якщо в листопаді буде підписано такий договір, - а я не маю сумнівів, що його буде підписано, - отже, ми досягли на даному етапі мети…», - сказав Янукович.

Він також наголосив, що влада багато років працювала над підготовкою країни до переходу на нові європейські стандарти. «Коли йдеться про європейську інтеграцію, ми говоримо про те, що перш за все ми повинні будувати Європу у себе, в Україні», - підкреслив Янукович.

Він також зауважив, що, підписавши договір про зону вільної торгівлі, Україна отримає ринок для експорту з  28 країн. «Я впевнений у тому, що, отримавши таку можливість, ми отримаємо кращий фінансовий результат, і в обсягах реалізації продукції цей ринок відкриється абсолютно по-новому», - сказав Янукович.

Він   також наголосив, що  в України «немає необхідності» повірувати відносини з країнами Митного союзу. «У нас є необхідність їх покращувати, я думаю, ця необхідність є з двох сторін», - сказав президент.

Нагадаємо, Європейський Союз прийматиме остаточне рішення про підписання Угоди про асоціацію з Україною 18 листопада. 

Як відзначають експерти, Верховній Раді потрібно ухвалити ще 15 законопроектів для виконання критеріїв Європейського союзу для підписання угоди про асоціацію.

Окрім того,  посли Франції, Німеччини та Польщі заявили, що без звільнення Тимошенко підписання угоди з ЄС неможливе.

Президент Віктор Янукович вважає, що Верховна Рада має ухвалити рішення щодо можливості лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном. 

Читайте також: Україна чи Тимошенко. Чи погодиться Янукович на умови ЄС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.