НОВИНИ

У ГПУ сподіваються, що Мельника видадуть або хоча б видворять зі США

Генеральна прокуратура сподівається, що США видадуть Україні екс-ректора Петра Мельника, якого розшукують за підозрою в отриманні великого хабара. Про це повідомив журналістам начальник головного управління Генпрокуратури з нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Володимир Кривуценко.

«Ми сподіваємося, що повернуть або, хоча б, за межі США видворять в державу, з яким у нас є договірні відносини про екстрадицію» , - сказав Кривуценко.

Він нагадав, що українська сторона направила правоохоронним органам США клопотання про надання міжнародно-правової допомоги в даному кримінальному провадженні, а також клопотання про екстрадицію Мельника, незважаючи на те, що між Україною і США немає правових домовленостей у цій сфері.

Він також додав, що у зв'язку з оголошенням Мельника в міжнародний розшук, розслідування кримінальної виробництва призупинено.

Нагадаємо. 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн.

За рішенням Печерського суду Мельник перебував під домашнім арештом. 7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого.

У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і втік.

На початку вересня стало відомо, що Мельник перебуває у США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.