НОВИНИ

Луценко про скасування помилування: Мені байдуже, чи це спроба забутого оленя нагадати про себе, чи сигнал з Межигір'я

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що вийшов з малої тюрми у велику. Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook, кометуючи ініціативу донецького адвоката Володимира Оленцевича через Вищий адміністративний суд визнати незаконним указ президента Віктора Януковича про помилування Луценка.

«Поки доїхав з Івано-Франківська, на пошту прийшли десятки запитань з приводу ініціативи пана Оленцевича відправити мене назад в колонію. Дехто вже поспішив порекомендувати мені виїхати за кордон. Дехто просить притримати різку критику режиму», - написав Луценко

«Друзі, я пам'ятаю орвелівське - «в часи загальної брехні говорити правду - це екстремізм». Ще в перші дні після звільнення я сказав, що вийшов з малої тюрми у велику. Я постійно готовий до зміни режиму утримання. Але не готовий мовчати про мафію, пом'якшувати слова про гангстерів при владі, а тим більше - тікати з своєї країни. І мені байдуже, чи вся ця історія - спроба забутого оленя нагадати про себе, чи це сигнал з Межигір'я», - наголосив політик.

«Я був по обидва боки колючого дроту і знаю, що треба цінувати кожен день можливості думати, говорити і робити те, в що віриш. І не варто розмінюватися на персональну ненависть. На страх. На підстраховки та компроміси», - зауважив Луценко.

«У мене надто багато справ. І все більше однодумців. Дякую за підтримку. Все буде по-нашому», - написав екс-міністр.

Як повідомлялось, донецький адвокат Володимир Оленцевич подав позов у Вищий адміністративний суд, у якому просить визнати незаконним указ президента Віктора Януковича про помилування колишнього міністра Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка. За словаими Оленцевича, «Луценка насильно помилували - він категорично відмовлявся подавати прохання президентові, а це незаконно».

З огляду на це, він просить суд скасувати помилування Луценка й доставити його в Менську виправну колонію Чернігівської області для продовження відбування покарання.

Нагадаємо, 7 квітня Президент Янукович помилував Луценка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.