НОВИНИ

Влада Москви планує ввести візи для трудових мігрантів

В уряді Москви підтримують ідею введення візового режиму іноземних працівників, які працюють в Росії.

"У нас є ряд пропозицій. Це, по-перше, введення візового режиму саме для трудових мігрантів" , - заявив глава департаменту праці та зайнятості столиці Алєксандр Кіріллін у вівторок в ході депутатських слухань у Мосміськдумі.

Крім того, він пропонує розширити повноваження регіонів у сфері залучення іноземної робочої сили . "Всі регіони різні. У когось може бути надлишок трудових мігрантів", - сказав Кіріллін.

"Також необхідно створити в Росії міграційний кодекс, який враховував би всі положення щодо мігрантів, у тому числі залучаються на роботу" , - додав чиновник.

Як повідомлялось, 13 жовтня у московському районі Західне Бірюльово почалися масові заворушення, спричинені вбивством 25-річного чоловіка, в скоєнні якого підозрюють вихідця з Середньої Азії або з Кавказу.

Протестувальники розгромили торговий центр «Бірюза», де збираються мігранти. Після того, як поліцейські затримали кілька учасників акції, їхні соратники спробували відбити затриманих у ОМОН. Група агресивно налаштованих людей блокувала поліцейські автобуси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.