НОВИНИ

ГПУ погодилась на допит свідків захисту Тимошенко в "кіотській" справі

Генеральна прокуратура задовольнила низку клопотань захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко в кримінальному провадженні щодо коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, та автомобілів "швидкої допомоги". Про це повідомили у ГПУ.

"Після детального вивчення матеріалів кримінального провадження процесуальний керівник прийняв рішення і ухвалив постанову про задоволення клопотань захисту", - розповіли в прес-службі Генпрокуратури.

Зокрема, згідно з інформацією прокуратури,  захист просив, щоб у кримінальному провадженні надали свідчення колишні чиновники Держказначейства, члени Кабінету міністрів, а також експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та інші особи.

При цьому в Генпрокуратурі наголосили, що у зв'язку з необхідністю проведення цих слідчих дій слідство у кримінальному провадженні триває.

Водночас у ГПУ не змогли вказати, коли будуть допитані вказані захистом свідки.

Як відомо, 27 січня 2011 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно Юлії Тимошенко: її обвинувачують у перевищенні влади і службових повноважень під час закупівлі під гарантії уряду та ввезення на територію України начебто спеціалізованих медичних автомобілів Opel Combo.

17 грудня 2009 року центр специфікації Міністерства охорони здоров'я зробив офіційний висновок, що ці автомобілі не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на ношах. Раніше Тимошенко проходила у справі про автомобілі швидкої допомоги як свідок.

Крім того, проти Тимошенко було відкрито кримінальну справу щодо коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу.

Епізоди стосовно автомобілів Opel Combo та коштів від Кіотського протоколу були об'єднані в одне провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.