НОВИНИ

Під час безладів у московському Бірюльово затримали 200 людей

У Москві правоохоронці затримали близько 200 осіб за порушення громадського порядку в Південному окрузі Москви, в який входить район Західне Бірюльво, де розпочалися безлади через вбивство місцевого жителя. Про це повідомили в московському головному управлінні МВС РФ.

"У Південному окрузі Москви поліція активно проводить затримання порушників громадського порядку. Наразі  затримано близько 200 осіб, робота триває" , - повідомили в поліції.

У той же час правоохоронці повідомили, що  у Північно - Східному окрузі Москви  також були зафіксовано порушення громадського порядку. Затримані практично всі учасники акції - близько 60 осіб.

Згодом керівник московської поліції Анатолій Якунін уточнив, що інцидент в Північно - Східному окрузі Москви не пов'язаний з подіями в районі Бірюльово.

"Це розбірки на грунті боргових зобов'язань. Іноземні громадяни, навіть не жителі РФ, щось між собою не поділили. В результаті стався конфлікт, всі вони затримані. Порушено кримінальну справу за статтею про хуліганство" , - сказав Якунін.

Московська поліція посилила патрулювання по всьому місту, в тому числі в центрі -  в районі Манежної площі.

Мер Москви Сергєй Собянін доручив провести ретельне розслідування резонансного убивства "У той же час особи, причетні до заворушень в Бірюльово, повинні бути притягнуті до відповідальності згідно з законом", - підкреслила речниця Собяніна.

Як повідомлялось, 13 жовтня у московському районі Західне Бірюльово почалися масові заворушення, спричинені вбивством 25-річного чоловіка, в скоєнні якого підозрюють вихідця з Середньої Азії або з Кавказу.

Протестувальники розгромили торговий центр «Бірюза», де збираються мігранти. Після того, як поліцейські затримали кілька учасників акції, їхні соратники спробували відбити затриманих у ОМОН. Група агресивно налаштованих людей блокувала поліцейські автобуси.  

Поліція порушила кримінальну справу за статтею «хуліганство».  Російська влада прийняла рішення про відправку додаткових сил поліції в Південний адміністративний округ міста. Згідно з розпорядженням міністра внутрішніх справ РФ Владіміра Колокольцева в Москві весь особовий склад відомства розпочав роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.