НОВИНИ

Мер Кременчука пригрозив розібратися зі ЗМІ, які "виробляють лайно"

Олег Бабаєв, мер Кременчука, що на Полтавщині, на нараді у міськвиконкомі висловив невдоволення найбільшими міськими ЗМІ – телекомпанією "Візит" і газетами "Програма плюс" і "Телеграф" та звинуватив їх у виробництві "лайна". Про це повідомляє видання "Програма плюс".

Під час спілкування з пресою мера обурило те, як журналісти висвітлюють проблеми ветеранів і заходи, які вживає влада для підтримки ветеранів.

"Ви припиняйте виробляти лайно у своїх виданнях і цим лайном потім кидати з екранів телевізорів у кожного кременчужанина. Ви цим лайном захлинетеся. Ви передайте своїм господарям, що це лайно вас захлесне", - заявив Бабаєв.

"Собака гавкає, а караван іде. Тому нехай собі гавкають, вони ж намагаються якось впливати на уми людей. І цим лайном обмазують усе місто. Ну нічого, цей гнійний раковий нарив - з ним треба потихеньку закінчувати. … А з цими, хто займається всілякими дурницями, ми розберемося по-іншому", - додав мер.

Як повідомлялось, на День Ужгорода 28 вересня у приміщенні Ужгородської міської ради місцеві «тітушки» і охоронці мера міста побили журналістів і дівчат-студенток та погрожували їм убивством. 

2013 року зросла кількість нападів на журналістів з боку силових структур та з боку приватних осіб.

Зокрема, за січень-липень 2013 року зареєстровано 117 справ за 171 статтею КК "Перешкоджання професійній діяльності журналіста". При цьому лише 3 справи скеровано до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.