НОВИНИ

Свободівці кажуть, що влада перешкоджає їм у поїздках на Марш УПА

Перевізників з Донецької області "попередили", аби ті не везли учасників святкування Покрови та 71-ї річниці створення УПА до Києва. Про це повідомляє прес-служба ВО „Свобода”.

Так, за словами голови Краматорської міської організації ВО "Свобода" Сергія Корнієнка, його близьким телефонували невідомі, які погрожували та "обіцяли великі неприємності, якщо від Краматорська на Марш УПА поїде більше п'яти людей". Свободівець вважає, що до цього причетні представники міської влади.

"Здаватися та змінювати своїм принципам ми не збираємося. Делегація Краматорської "Свободи" буде в Києві та візьме участь у столичному марші, незважаючи ні на які погрози", – зазначає Сергій Корнієнко.

Як повідомляють у прес-службів, за інформацією від декількох фірм-перевізників, їхнє керівництво телефонними дзвінками "попередили" про можливі наслідки для бізнесу, якщо вони повезуть учасників Маршу Боротьби до столиці.

"Телефонують із ДАІ та погрожують знищити нашу справу, відібрати дозволи на здійснення перевезень. Нам говорять: "Якщо ви когось відвезете на 14 жовтня до Києва, то вже більше нікого возити не будете", – розповідають перевізники.

Схожі заяви були й в Черкаській області.

Як повідомлялось, 11  жовтня  народні депутати з фракції "Свобода" вивісили в залі засідань Верховної Ради червоно-чорні прапори і банер "Слава героям УПА, 14 жовтня – марш боротьби". Цим вони анонсували початок акції.

Тим часом Київська міська державна адміністрація попередила про можливі ускладнення руху в центрі Києва 14 жовтня у зв'язку із проведенням акції з нагоди 71-ї річниці створення Української повстанської армії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.