НОВИНИ

Суддя-колядник Зварич похвалився, що про його «сильну особистість» знімуть фільм

Про екс-суддю Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича, який відбуває покарання у Менській колонії за мільйонний хабар, знімуть фільм за мотивами його книги "Mein Kampf in Ukraine". Про це повідомив Зварич.

«Після виходу книги «Суддя-комуніст» одна з кіностудій зніматиме фільм-автобіографію самого молодого екс-голови Апеляційного суду України, який бореться з олігархами, – повідомляє Зварич. – Саме його життя ляже в основу сценарію майбутнього трилера».

Головного героя блокбастера, тобто себе, Зварич характеризує без удаваної скромності: «Сильна особистість, відсутність страху, стійкість характеру у важких випробуваннях на тлі прогнилого українського політикуму. Це цікаво і кінематографу, і глядачеві. Інтрига посилюється...».

У самій колонії один з ув'язнених з приводу екранізації книги Зварича відповів так: «Степанович (так тут багато хто звертається до Зварича – Ред.) в черговий раз нас здивував».

Необхідність знімати кіно Зварич пояснює підвищеним інтересом публіки до його особистості: «Стало зрозуміло, що тираж книги (поки що вийшло 2 тис. примірників – Ред.) явно не задовольнив інтерес до особистості Зварича».

Як повідомлялось, наприкінці серпня Зварич видав свою першу книгу - "Mein Kampf in Ukraine. Книга перша. Суддя-Комуніст"Як розповів директор видавництва "Саміт-книга" Ігор Степурін, тираж накладу – 2000 примірників, з яких 300 належать авторові. Книга була презентована під час Форуму видавців у Львові.

Нагадаємо, 20 вересня 2011 року Оболонський районний суд Києва засудив колишнього суддю й голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. грн.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.