НОВИНИ

Азаров: асоціація з ЄС стимулюватиме модернізацію економік України та членів Митного союзу

Підписання Києвом Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом створить стимули для модернізації економік України та країн Митного союзу. Про це в інтерв'ю телеканалу "Россия 24" заявив прем'єр -міністр Микола Азаров.

"Завдання нашого уряду переконати наших партнерів , що підписання Угоди створить не перешкоди, а створить стимули для нашого спільного руху вперед на шляху модернізації наших економік", - сказав Азаров.

Він зазначив, що не можна протиставляти співпрацю України з Митним союзом її співпраці з ЄС, і що угода про зону вільної торгівлі між країнами СНД і угода про вільну торгівлю між Україною та ЄС засновані на принципах Світової організації торгівлі та не можуть суперечити одна одній.

"Нічого не перешкоджає тому, щоб здійснювати співробітництво в рамках таких двох серйозних договірно-правових баз - зона вільної торгівлі СНД і зона вільної торгівлі з Євросоюзом", - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, Угоду про асоціацію Україна-ЄС парафовано 2012 року. Саміт Східного партнерства, на якому Україна може підписати угоду про асоціацію з ЄС, частиною якої є створення зони вільної торгівлі, заплановано на 28-29 листопада у Вільнюсі.

Підписання відбудеться, якщо Київ виконає вимоги Брюсселя: припинення політичних переслідувань опозиції та проведення реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.