НОВИНИ

Віце-прем’єру Румунії загрожує до 7 років ув’язнення

У Румунії слідчі прокуратури передали до суду справу щодо віце-прем'єра Румунії Лівіу Драгня, звинуваченого у спробі вплинути на результати референдуму з імпічменту президенту Траяну Бесеску влітку 2012 року.

"Під час голосування на референдумі щодо імпічменту президенту Траяну Бесеску віце-прем'єр Лівіу Драгня направив на адресу двох повітових організацій Соціал-демократичної партії два звернення, в яких давалися вказівки місцевим чиновникам сприяти збільшенню кількості тих, хто голосує за імпічмент, у тому числі, за допомогою обіцянок матеріальної вигоди", - йдеться у висновку слідчих.

 Окрім того, правоохоронці стверджують, що Лівіу Драгня знав результати голосування на референдумі вже до закриття виборчих дільниць.

 Прем'єр-міністр Румунії Віктор Понта назвав справу сфабрикованою з політичних мотивів, та  висловив сподівання, що його соратник по соціал-демократичній партії буде виправданий.

 Справа віце-прем'єра Лівіу Драгня буде розглянута Вищою касаційною палатою Румунії. Якщо провина віце-прем'єра буде доведена, йому загрожує ув‘язнення терміном до 7 років.

Як відомо,  референдум щодо імпічмента президента  Траяна Бесеску  пройшов влітку 2012 року. Референдум не відбувся через низьку явку виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.