НОВИНИ

Партія Саакашвілі піде на президентські вибори під новим стягом

У Грузії партія «Єдиний національний рух», яку очолює президент країни Міхаїл Саакашвілі, за три тижні до президентських виборів представила свій новий прапор. Це відбулось на з'їзді партії 5 жовтня у Тбілісі.

Новий прапор «Єдиного національного руху»: червоний хрест ділить на чотири частини біле полотнище, в кожній частині - червоне серце.

"У нас немає права, щоб "Національний рух" приватизував національний прапор, тому пропонуємо вам прапор любові, прапор об'єднання навколо християнського віросповідання" , - заявив лідер партії Міхаїл Саакашвілі.

 Під час з'їзду Саакашвілі також був переобраний головою партії. Головою політради партії  з’їзд затвердив колишнього спікера парламенту, кандидата на пост президента - Давід Бакрадзе.

Як відомо, вибори президента Грузії відбудуться 27 жовтня. ЦВК країни зареєструвала 23 кандидати на президентську посаду

Головними претендентами на президентський пост вважаються Георгій Маргвелашвілі, висунутий від очолюваної прем'єр-міністром Бідзіною Іванішвілі коаліції "Грузинська мрія" і колишній спікер парламенту Давід Бакрадзе від партії "Єдиний національний рух".

На початку серпня голова Центральної виборчої комісії Грузії Зураб Харатішвілі пішов у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.