НОВИНИ

У Богатирьової запевняють, що скандальні норми для дитсадків не скасували, але їх уже переглядають

Дія наказу Міністерства охорони здоров'я України про затвердження санітарних норм для дитячих садків не припинена, але робоча група працює над його переглядом. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

"Вони (норми) діють. Але жодних санкцій ні до кого не застосовується", - повідомили у прес-службі МОЗ журналістам, відповідаючи на запитання щодо зупиненки дії відповідного наказу відомства.

Як зазначили у міністерстві, зараз за дорученням Кабінету міністрів робоча група, що складається з представників МОЗ та Міністерства освіти і науки, працює над санітарними нормами.

Через кілька днів стане відомо, чи будуть вони змінені і яким чином.

Нагадаємо, 3 вересня вступив у силу наказ Міністерства охорони здоров’я, підписаний міністром Раїсою Богатирьовою, яким затверджено норми і правила утримання дитсадків.

Коментуючи норми документу, лікар-педіатр Євген Комаровський висловив переконання, що наказ МОЗ призведе до збільшення кількості штрафів і хабарів. А окремі положення взагалі є невиконуваними.

У МОЗ запевняють, що нові норми для дитсадків впроваджують за світовим досвідом.

27 вересня Державна служба регуляторної політики та розвитку підприємництва звернулася до Міністерства юстиції з проханням скасувати скандальний наказ МОЗ.

Згодом прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв призупинити дію скандального документа.

2 жовтня 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.