НОВИНИ

ЦВК звітує, що завершила підготовку до виборів у п'яти округах

Центральна виборча комісія завершила підготовку виборчого процесу для повторного голосування в п'яти проблемних округах. Про це заявив голова відомства Михайло Охендовський після засідання 3 жовтня.

"Ми можемо вважати, що у нас завершена робота щодо прийняття документів, необхідних суб'єктам майбутнього виборчого процесу для правильного і однакового застосування закону України про вибори народних депутатів України і закону про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних округах №94, №132, №194, №197 та №223", - оголосив він.

Представник ЦВК вказав, що на засіданні були затверджені порядок подання та заміни кандидатур у складі окружкомів, виготовлення плакатів, надання виборчої документації іноземним спостерігачам. Відповідно був схвалений календарний план заходів для проведення виборів, він доступний на офіційному сайті комісії.

"Думаю, ми можемо вважати, що до підготовки виборів народних депутатів у зазначених одномандатних округах ЦВК зробила все, що повинна була зробити завчасно", - наголосив Охендовський.

Він також висловив сподівання, що на найближчому засіданні ВР виділить з резервів держбюджету кошти на проведення виборів.  "І у нас не буде жодних підстав сумніватися в належному фінансуванні майбутніх повторних виборів народних депутатів", - зазначив Охендовський.

Читайте також: Повторні вибори: плани й острахи опозиції

Як відомо, 5 вересня Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року. 26 вересня президент Віктор Янукович підписав закон.

Виборча кампанія у п’яти одномандатних округах розпочнеться 16 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.