НОВИНИ

Свободівці кілька годин блокували Львівську облраду через звинувачення регіоналів у вимаганні хабарів з Chevron

У Львівській обласній раді депутати фракції ВО «Свобода» 3 жовтня кілька годин поспіль блокували трибуну, вимагаючи виступу представника компанії Chevron через інформацію про вимагання хабарів з боку свободівців для погодження угоди про видобуток сланцевого газу на Олеській площі

Свободівці  вимагали, аби компанія озвучила свою позицію з приводу звинувачень, які пролунали з вуст голови фракції Партії регіонів в обласній раді Ігоря Грещука про те, що ВО «Свобода» вимагала від компанії Chevron $450 млн  хабара за погодження угоди про розподіл продукції на Олеській площі.

У залі були присутні народні депутати від ВО «Свобода» Ірина Сех, Олег Панькевич, Михайло Блавацький, Андрій Тягнибок.

За декілька годин  голова Львівської облради Петро Колодій отримав та  зачитав листа від регіонального директора компанії Chevron Пітера Кларка.

В листі представник Chevron  запевнив, що  компанія дотримується законодавства у повній мірі.

«Підкуп будь-яких чиновників у будь-якій країні категорично заборонено. Компанія не вдається до таких заходів, навіть якщо йдеться про перешкоди у розвитку бізнесу. Всі співробітники компанії зобов’язані дотримуватися цих принципів», – йдеться у листі.

Після цього  депутати розблокували трибуну.  Відтак за нею виступив міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький, який закликав депутатів проголосувати за Угоду про розподіл вуглеводнів.

 Як відомо,  20 вересня Івано-Франківська обласна рада на позачерговій сесії підтримала проект угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Олеської площі.

 Прогнозні ресурси на Олеській площі становлять 3 трлн куб. м газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити 1,3 млрд грн інвестицій і 25 млрд грн - на етапі промислової розробки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.