НОВИНИ

Янукович вимагає від Азарова змінити принцип формування комунальних тарифів

Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду забезпечення єдиних тарифів на житлово-комунальні послуги в усіх регіонах країни. Про це Янукович заявив під час спілкування з представниками ЗМІ в Кіровограді, повідомляє прес-служба президента.

«Державна політика спрямована на те, що де б людина не жила, в якому б регіоні, тарифи на електроенергію, воду, газ повинні бути для всіх рівні, і держава як регулятор повинна відрегулювати ці стосунки, і кожен регіон не повинен потерпати від недбальства чиновників. Це моя особиста позиція і мої вимоги до уряду», - сказав Янукович.

Він висловив переконання, що такий принцип формування тарифів повинен бути закладений в основу державної політики.

Як повідомлялось, у серпні прем’єр-мінстр Микола Азаров погрожував деяким чиновникам з окремих регіонів «кадровими висновками» за спроби необґрунтованого підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Азаров назвав такі спроби «цинічними» і запевнив, що «уряд не дозволить такого знущання з людей».

Тоді зросла вартість послуг з водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у деяких населених пунктах АР Крим, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей, де органи місцевого самоврядування підняли тарифи в середньому на 30%, але найбільше у Харківській області - на 45% - з 6 грн до 10,9 грн/кубометр.

Нагадаємо, українці заборгували за комунальні послуги майже 11 млрд грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.