НОВИНИ

Захист Шепелева заявляє, що Угорщина ще розглядає можливість надання йому статусу біженця

Захист затриманого в Угорщині колишнього депутата Верховної Ради Олександра Шепелева заперечує відмову угорської сторони у наданні своєму підзахисному статусу політичного біженця. Про це повідомив адвокат, батько Олександр Шепелев -старший.

«Це не відповідає дійсності» , - підкреслив він.

Шепелев відзначив, що на даний момент питання про надання його синові статусу політичного біженця розглядається.

Нагадаємо, раніше агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на джерела повідомило, що влада Угорщини відмовила Шепелеву у наданні статусу біженця.

4 липня у Будапешті затримали колишнього депутата від Партії регіонів Олександра Шепелева

Згодом щоб уникнути екстрадиції в Україну подружжя Шепелева подало у відповідні угорські органи клопотання про надання статусу біженця.

Водночас, у МЗС пояснили, що подружжя не може розраховувати на вирішення цього питання.

Шепелев був оголошений у міжнародний розшук за підозрою в замовному вбивстві і розкраданні коштів Родовід Банку. Екс-депутат фігурував у кримінальній справі, відкритій в рамках розслідування розкрадання коштів з Родовід Банку (йдеться про 315 млн грн).

2006 року тодішній глава МВС Юрій Луценко називав Шепелева підозрюваним в організації вбивства полковника УБОЗу Романа Єрохіна. А в 2012 році його ім'я згадувалося у зв'язку із розстрілом автомобіля віце-президента Родовід Банку Сергія Дядечка, який не постраждав.