НОВИНИ

Журналісти вважають причетним до зриву показу фільму про Межигір’я в Києві працівника УБОЗу

Журналіст Сергій Лещенко заявляє, що співробітник столичного управління по боротьбі з організованою злочинністю Андрій Лапко координував спроби зірвати показ фільму "Відкритий доступ" у Києві. Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

"За зривом київського показу фільму "Відкритий доступ" стоять "орли Захарченка". Слово "Межигір'я" викликає істерику у влади.  Координатор п'ятничних подій на місці - співробітник Управління по боротьбі з організованою злочинністю київської міліції Андрій Лапко", - зазначив він.

 Як заявив Лещенко, Лапко "дружньо спілкувався зі зловмисником, який кинув димову шашку, а потім виривав камери у журналістів, які це знімали".

Як відомо, 27 вересня перед початком показу альманаху "Відкритий доступ" до зали столичного  кінотеатру "Кінопанорама" зайшли 30 осіб, зовнішньо схожі на безпритульних. Вони були нетверезі, курили та кричали в приміщенні. Кожен з них мав на собі роздрукований бейдж з написом "Преса". Коли двоє міліціонерів почали виводити цих людей із зали, хтось кинув димові шашки.

 

Пізніше на місце проведення заходу приїхала вибухотехнічна лабораторія, оскільки правоохоронці заявили про отримане повідомлення про замінування.  Міліція зупинила показ фільму для проведення перевірки, присутніх попросили залишити приміщення. Після перевірки, відбувся показ фільму.

Раніше проблеми з показом фільму «Відкритий доступ» виникали в  Севастополі, Феодосії, Миколаєві, Донецьку та Одесі.

Документальний фільм-альманах «Відкритий доступ»   складається з 5 новел, присвячених виконанню закону «Про доступ до публічної інформації». Зокрема, одна з новел Межигір'я розповідає про спроби журналіста Сергія Лещенка отримати інформацію про резиденцію президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.