НОВИНИ

КПУ та прихильники Медведчука знову зібрались ініціювати референдум про вступ до Митного союзу

У Києві 29 вересня на стадіоні «Спартак» відбуваються повторні збори громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного союзу (МС). Збори організували КПУ та «Український вибір» Віктора Медведчука.

Реєстарція учасників зборів закінчилася після 11:00. Над глядацькими трибунами стадіону висять плакати і розтяжки "Долю країни повинен вирішувати народ!", "Проведемо референдум - повернемо владу народу". 

На стадіоні по периметру стоять намети Комуністичної партії України (КПУ) та громадського руху "Український вибір".

Згодом учасники зборів одноголосно ухвалили рішення про доцільність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо зовнішньоекономічної інтеграції України.

На референдум пропонується винести те ж саме питання, яке прополнувалосмя на минулих зборах прихильників Митного союзу.

Читайте також: Референдум. Спроба №2: Симоненко на біговій доріжці і порожні місця на стадіоні

Як повідомлялось, Центральна виборча комісія, згідно з рішенням суду, не направляла свох представників на збори з приводу референдуму щодо Митного союзу 29 вересня.

26 вересня окружний адмінсуд Києва заборонив Центральній виборчій комісії направляти свого представника на зібрання.

Нагадаємо, 8 вересня у Києві КПУ вже проводила подібні збори попри заборону суду.

За результатами зібрання було ухвалене питання для референдуму: " Чи підтримуєте ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації?” із варіантами відповіді “так” чи “ні”.

На заході комуністів також був присутній член ЦВК Юрій Донченко. Однак він запевнив журналістів, що прийшов на збори як фізична особа, а не представник комісії.

Ініціативна група подала документи до ЦВК для початку процедури проведення референдуму, однак Центральна виборча комісія відмовила КПУ у проведенні всеукраїнського референдуму на тему вступу України до Євразійського економічного простору.

Згодом у КПУ заявили про плани провести повторні збори.

Читайте такорж: РФерендум стане найбільшим викликом Януковичу

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.