НОВИНИ

  ▪   Святослав Птіцин

Експерт: ПР на довиборах не примножуватиме "сумну славу" кандидатами, які програли минулорічні вибори

Партія регіонів не допустить до виборів у проблемних округах кандидатів, які програли їх 2012 року. Таку думку у коментарі Тиждень.ua висловив політолог Вадим Карасьов.

За його словами, влада мусить обрати кандидатів, які зможуть забезпечити перемогу за недовіри до Партії регіонів.

«Перед ПР серйозний виклик, оскільки ці округи вона програла. В опозиції все зрозуміло, вони можуть виставляти кандидатів, які виграли. Попередніх кастингів, пошуку претендентів на довибори – такої проблеми в опозиції немає. І симетрично така проблема існує у Партії регіонів – бо висувати тих кандидатів, які фактично програли, оскандалилися і надали ПР сумну славу не можна. Навряд чи їх допустять до виборів у цій кампанії. Це Партії регіонів не потрібно, адже необхідно вигравати більш-менш чисто, не скандально і легітимно», – переконаний Карасьов.

За його словами, «скандальні» провладні кандидати навряд чи будуть висувати свої кандидатури на довибори.

«Навряд ті скандальні кандидати, які програли вибори у цих округах, наважаться на те, аби претендувати на повторну участь у виборчій кампанії. Ні Засуху, ні інших відомих скандальністю кандидатур не допустять до виборів. А на самостійну політичну гру вони не здатні, оскільки завжди патронувалися партією або владними структурами», – вважає політолог.

«Більше того, саме тому вони і приймали рішення про участь у виборчій кампанії, оскільки відчували підтримку партії влади. А без неї вони навряд чи наважаться бути статистами у виборчій кампанії, витрачаючи свої, кошти. Вони фактично приречені на програш у нинішніх умовах», – резюмував Карасьов.

Як відомо, 5 вересня  Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.

25 вересняпрес-служба «Батьківщини» повідомила, що в округах 94, 132, 194 та 197 висунуватиме тих же кандидатів від опозиції, котрі висувались там на парламентських вибрах 2012 року. Також у партії затвердили керівників штабів і основні напрямки стратегії та тактики кампанії. 

В той же час у Партії регіонів неодноразово заявляли про необхідність "визначитися з кандидатурами на відповідних виборчих дільницях".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.