НОВИНИ

У столиці Азербайджану 10 тис. людей вийшли на масову акцію підтримки опозиційного кандидата в президенти

У столиці Азербайджану 28 вересня відбулася акція на підтримку єдиного опозиційного клюдейандидата Каміля Гасанлі, яка зібрала до 10 тисяч учасників.

Гасанлі, якого вважають головним конкурентом чинного президента Ільхама Алієва, закликав прихильників підтримати його на виборах 9 жовтня, щоб «покласти край диктатурі однієї родини».

Гасанлі звинуватив Алієва у корупції та розкраданні мільярдів доларів державних грошей.

Як повідомлялось, нещодавно теледебати в Азербайджані зірвала сутичка між суперниками: кандидат на посаду президента від провладно парті Хафіз Хаджиєв спочатку активно перебивав озиціонера Джаміля Гасанлі, а кинув пляшкою в нього.

Гасанлі назвав те, що сталося, провокацією і також залишив студію після того, як модератор відмовився надати кандидатові додатковий час для виступу.

Чинний президент країни Ільхам Алієв, якого називають головним кандидатом на посаду президента, участі у теледебатах не брав. Кандидатом в президенти його висунула провладна партія «Новий Азербайджан».

Алієв балотується на посаду президента третій термін поспіль. Він керує Азербайджаном із 2003 року, змінивши на посаді свого батька Гейдара Алієва.

Низка опозиційних сил Азербайджану висунула на посаду президента країни Рюстама Ібрагімбайова, а Національна рада демократичних сил Азербайджану висунула запасного кандидата Джаміля Гасанні.

ЦВК відмовилася реєструвати Ібрагімбайова кандидатом в президенти.

Вибори в Азербайджані заплановані на 9 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.