НОВИНИ

Правоохоронці зацікавились зникненням тризуба з флагштока в центрі Харкова

У Харкові міліція розпочала розслідувати зникнення тризуба з флагштоку державного прапора в саду імені Шевченка. Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

Після публікації інформації про зникнення тризуба в ЗМІ, районна міліція обстежила ділянку, де встановлена щогла для прапору.  «Обстеження підтвердило відсутність металевого знака; жодних інших пошкоджень флагштока не виявлено»,- йдеться у повідомленні.

 Дані про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  Прокуратура процесуально керує розслідуванням обставин зникнення тризуба.

Нагадаємо, це вже другий випадок зникнення тризуба з цього флагштока в Харкові. Вперше  невстановлені особи його демонтували в травні 2011 року.  

Щогла з державним  прапором з частиною пам’ятного знака, який встановили у центрі Харкова, в парку імені Тараса Шевченка, попри опір місцевих комуністів представники націонал-демократичних сил 1990 року, через два тижні після проголошення Верховною Радою УРСР 16 липня державного суверенітету України.

Читайте також: Влада Харкова намагається повернути місту "звання" столиці радянської України