НОВИНИ

У партії Ющенка керувати політрадою буде його прес-секретарка

Головою політради партії "Наша Україна" обрано Ірину Ванникову. Про це повідомляє прес-службу партії.

Відповідне рішення було ухвалено 28 вересня під час засідання політради, в якому взяв участь лідер партії, екс-президент України Віктор Ющенко.

В ході засідання президія партії запропонувала обрати головою політради "Нашої України" Ванникову, пропозицію одностайно підтримали 46 присутніх членів політради.  Загалом до політради входить 68 членів.

"Ми маємо активно брати участь у політичному житті країни. Зараз Україна переживає відповідальний момент - підготовку до підписання угоди про асоціацію. Євроінтеграція завжди була нашою провідною метою. Ми повинні зробити все, щоб угоду було укладено, а європейські цінності отримали підтримку широких кіл громадськості України", - заявила Ванникова.

За її словами, вступ України до ЄС залишається стратегічною метою партії. На думку Ванникової, необхідно оновити програму партії, врахувати попередні помилки та розробити ефективніший механізм для активного діалогу з громадськістю.

Як відомо, Ванникова обіймала посаду прес-секретаря третього президента України (2005-2010 рр) Віктора Ющенка.

До Ванникової посаду голови політради обіймав Зіновій Шкутяк, який був призначений на початку 2013 року після розколу в "Нашій Україні".

Як повідомлялось, у «Нашій Україні» стався розкол. Одна частина нашоукраїнців під головуванням Сергія Бондарчука провела на початку березня з'їзд, на якому було ухвалено рішення ліквідувати партію.

Проте  Міністерство юстиції відмовилося реєструвати подання Бондарчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.