НОВИНИ

В Азарова сподіваються, що взаємні інтереси Росії і України змусять їх частково зблизитись у МС

Україна сподівається на пом'якшення позиції Російської Федерації щодо можливості приєднатися до деяких угод в Митному союзі. Про це заявив представник України в Євразійській економічній комісії (ЄЕК) Віктор Суслов.

"Існує нормативна база щодо приєднання до єдиних технічних регламентів, що це реально, але тут проблема в російській позиції - російська сторона хоче, щоб Україна вступила в Митний союз повністю, а не приєднувалася до окремих угод", - зазначив Суслов.

"Це наразі не вдалося остаточно подолати. Але я думаю, що наявність взаємних інтересів змусить сторони зблизити свої позиції", - додав він.

Також Суслов додав, що в МС діють угоди, до яких можна приєднатися, і які не потребують повного членства України в МС; передусім це відноситься до угод із технічних регламентів.

Раніше прем'єр України Микола Азаров заявив про бажання України приєднатися в середньому до 70 угод, які діють у Митному союзі.

Як повідомлялось, 26 вересня прем’єр-мінстр Микола Азаров  заявив, що урядова делегація під час засіданні Вищої Євразійської економічної ради у Астані почала реалізувати формулу "3+1" у відносинах України з Митним союзом. 

25 версня в Астані Азаров запропонував главі російського уряду Дмітрію Мєдвєдєву перейти до практичного розгляду тих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які викликають занепокоєння у російської сторони.

Нагадаємо, Азаров також заявив, що Україна може приєднатися в середньому до 70 угод, які діють у Митному союзі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.