НОВИНИ

Азаров обіцяє призупинити скандальний наказ для дитсадків

Найближчим часом наказ Міністерства охорони здоров'я про впровадження нових санітарних норм має бути призупинений. Про це прем’єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Ваше питання якраз обговорювалося на останньому засіданні уряду у четвер. І я звернув увагу Міністра охорони здоров'я на те, що необхідно призупинити її наказ і уважно розібратися з тими нормами, які закладені", - написано на сторінці Азарова у відповідь на питання одного з користувачів.

"Не можна все відразу вимагати, необхідно перше - забезпечити все це ресурсами, виконати, а потім вже закладати вимоги. Тому найближчим часом цей наказ повинен бути припинений, але підвищувати вимоги до дитячих садків, безумовно, в майбутньому необхідно", - зазначаєтсья у повідомленні.

Нагадаємо, 3 вересня вступив у силу наказ Міністерства охорони здоров’я, підписаний міністром Раїсою Богатирьовою, яким затверджено норми і правила утримання дитсадків.

Коментуючи норми документу, лікар-педіатр Євген Комаровський висловив переконання, що наказ МОЗ призведе до збільшення кількості штрафів і хабарів. А окремі положення взагалі є невиконуваними.

У МОЗ запевняють, що нові норми для дитсадків впроваджують за світовим досвідом.

27 вересня Державна служба регуляторної політики та розвитку підприємництва звернулася до Міністерства юстиції з проханням скасувати скандальний наказ МОЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.