НОВИНИ

Британський прем'єр - за серйозний перегляд відносин між ЄС і Росією

Браун не хоче бути заручником

Прем’єр-міністр Великої Британії Гордон БРАУН заявляє, що Європі необхідно терміново шукати альтернативні шляхи поставок енергоносіїв, щоб «не опинитися в заручниках» Росії.
 
Як передає Радіо Свобода, у статті, яку сьогодні опублікувала британська газета Observer, британський прем’єр виступає за серйозний перегляд відносин між ЄС і Росією.
 
За словами Г.БРАУНА, на самміті ЄС в Брюсселі 1 вересня, він наполягатиме на виведенні російських військ із позицій, котрі вони зайняли до збройного конфлікту в Грузії.
 
Радіо Свобода нагадує, що лідери країн-членів Євросоюзу напередодні позачергового самміту ЄС, в центрі уваги якого буде ситуація в Грузії, розглядали можливість застосувати санкції щодо Росії.
 
«Ми намагаємося розробити суворий текст, який свідчитиме про нашу рішучість не змиритися (із діями Росії щодо Грузії). Наразі розглядаються санкції – саме так, розглядаються санкції й багато інших заходів», – заявив 28 серпня міністр закордонних справ Франції Бернар КУШНЕР. Цю заяву голови дипломатичного відомства Франції, яка нині головує в ЄС, різко розкритикувала офіційна Москва.
 
Тим часом російський прем’єр-міністр Володимир ПУТІН у інтерв’ю німецькій телекомпанії ARD висловив переконання, що Росія не буде в ізоляції через конфлікт на Кавказі. «На Європі і Сполучених Штатах світ ще не закінчується», – зазначив керівник російського уряду.

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги