НОВИНИ

На Житомирщині штурмували райраду через медичну реформу

26 вересня у місті Коростишеві Житомирської області близько 200 людей вийшли на мітинг до районної ради, де на сесійному засіданні розглядалось питання реорганізації місцевої лікарні.

Учасників акції підтримали представники Компартії та ВО «Свобода».

Мітингувальники заявляли, що  депутати збираються створити комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростишівського району» і планують скоротити ряд відділень районної лікарні.

Як розповів колишній головний лікар Коростишівської центральної районної лікарні Сергій Бондарчук, є інформація, що влада хоче скоротити неврологічне, кардіологічне, гінекологічне та  пологового відділення лікарні.  

Ніхто з представників влади до початку сесії до мітингувальників не вийшов. Обурені люди під крики «Ганьба!» почали штурмувати будівлю. Активну участь у штурмі брав народний депутат від ВО "Свобода" Олександр Мирний. 

Народний депутат зміг потрапити на  засідання районної ради, однак, як відзначили в «Свободі», йому «довелося пробиватися крізь кордони міліції».

Вж після голосування депутати райради вийшли до мітингувальників і заявили, що про скорочення лікарів не йдеться, а розглядається питання розділення фінансування районної лікарні.

В той же час міліція повідомила, що «народний депутат зробив спробу зайти до адміністративного будинку, водночас спонукавши до цього близько 70 осіб – учасників акції».

«На вимогу працівника міліції посвідчити особу, чоловік не надав жодного документа і намагався силою ввійти до приміщення, при цьому зірвавши погон з правоохоронця, який забезпечував охорону громадського порядку», - йдеться в повідомленні обласної міліції.

Правоохоронці заявили, що після надання документа про особу, доступ до сесійної зали райради для депутата та двох помічників було відкрито.

Міліція з’ясовує  обставини, описані дії кваліфікує ч. 2 ст. 296 ККУ - хуліганство, вчинене групою осіб.

Нагадаємо, 19 серпня під час штурму Київради  постраждали декілька народних депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.