НОВИНИ

У фракції КПУ може розпочатись "тушкування"

Ініціатива регіоналів зменшити чисельність парламентаріїв, необхідних для створення депутатських груп, до 15 осіб, може призвести до виникнення у фракції КПУ "тушок". Про це пише оглядач Олесь Олексієнко у черговому числі «Українського тижня».

Автор зазначає, що найбільшу небезпеку нова квота для створення депутатських груп становитиме для опозиції та КПУ. Для опозиції – оскільки може активізувати процеси тушкування і навіть розпаду опозиційних фракцій (особливо у випадку найбільш розрізненої «Батьківщини») і в результаті вилитися у їх цілковиту фрагментацію та маргіналізацію.

«Для комуністів – тому що влада дістане ширші можливості для маневру і знаходження альтернативи «золотій акції», за допомогою якої КПУ останнім часом забезпечувала собі який-не-який вплив у владі, а тепер ще й відкрито веде подвійну гру, виконуючи роль прокремлівської партії у ВР. Понад те, втрата комуністами впливу може призвести й до тушкування самої фракції КПУ за рахунок багатьох її членів, які в нових умовах бачитимуть більше можливостей для реалізації своїх бізнес-запитів після входження безпосередньо до ПР чи однієї з провладних груп», - йдеться у матеріалі.

Детальніше читайте у статті «Нові горизонти «Сім’ї» у № 39 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.