НОВИНИ

В опозиції побачили, що Королевська бореться не з безробіттям, а безробітними

Міністерство соціальної політики планує скоротити максимальний термін перебування безробітних на обліку до чотирьох місяців з нинішніх шести місяців. Про це заявив народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Андрій Павловський, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Щоб забезпечити зарплати у €1000 та пенсії у €500 міністр соціальної політики Наталія Королевська планує введення податку на безробіття», - розповів Павловський.

За його словами, саме такі висновки можна зробити з нововведень Держслужби зайнятості.

«Зокрема, йдеться про бажання скоротити максимальний термін перебування безробітних на обліку до чотирьох місяців з нинішніх шести місяців», - наголосив опозиціонер, і додав, - «Покращення полягає в тому, що тепер охочих стати на офіційний облік безробітних стане ще менше. На папері це буде виглядати як скорочення безробіття, але насправді, це ще більше погіршить становище людей, що шукають роботу».

Він переконаний, що таке «покращення» особливо негативно відобразиться в депресивних регіонах України, де не така «допомога» від держави стає єдиним грошовим джерелом існування родини».

Як повідомлялось, за інформацією Держстату рівень безробіття в Україні у серпні цього року залишився на рівні липня - 1,6% від загальної кількості працездатного населення. Водночас кількість безробітних, які отримують допомогу, в серпні склала 339,4 тис. осіб проти 353,5 тис. осіб у липні.

Читайте також: «Казус Королевської» як дзеркало неукраїнської влади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.