НОВИНИ

Янукович підписав закон про повторні вибори у п'яти округах

Президент Віктор Янукович підписав закон про призначення повторних виборів народних депутатів у п’яти мажоритарних округах на 15 грудня. Про це повідомляє прес-служба президента.

Нагадаємо, 5 вересня Рада призначила проведення повторних виборів народних депутатів у мажоритарних округах 94, 132, 194, 197 і 223 на 15 грудня.

Опозиція спочатку заявила, що на п’яти округах висуватиме тих же кандидатів, що балотувались у жовтні 2012-го. На 94 окрузі – це Віктор Романюк, на 132 – Аркадій Корнацький, на 197 – Леонід Даценко, на 196 – Микола Булатецький, на 223 – Юрій Левченко.

Водночас, як повідомляв Тиждень.ua, в опозиції ще остаточно не визначились із кандидатурою Віктора Романюка, проти якого в Україні порушено кримінальну справу, і який зараз перебуває за кордоном.

«Це дійсно проблема. Ми проводимо консультації, та за їхніми результатами прийматимемо рішення разом, за участі Романюка», - пояснив заступник голови ВО «Батьківщина», народний депутат Сергій Пашинський.  Він не уточнив, хто замінить Романюка, якщо його не висунуть кандидатом в депутати, або якщо ЦВК відмовиться його зареєструвати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.