НОВИНИ

Посол України просить владу Кенії посилити охорону дипломатичної місії

Надзвичайний і повноважний посол України в Кенії і Об'єднаній Республіці Танзанія Володимир Бутяга звернувся до влади Кенії з проханням посилити охорону посольства і резиденції. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Посол провів зустріч з директором департаменту протоколу МЗС Кенії Саймоном Майна.

"У контексті зростаючої напруги у столиці, на тлі боротьби з тероризмом та боротьби українського військового судна з морськими піратами, посол України звернувся до кенійського високопосадовця з проханням про посилення охорони посольства і резиденції шляхом виділення озброєної охорони. Була передана відповідна нота посольства" , - йдеться у повідомленні.

У МЗС зауважили, що в період з 7 жовтня цього року по 25 лютого 2014 у територіальних водах Кенії перебуватиме український військовий корвет "Гетьман Сагайдачний", який візьме участь у антипіратських операціях НАТО "Океанський щит" та Євросоюзу "Аталанта".

Пан Майна запевнив керівника української дипустанови в наданні всебічного сприяння у вирішенні порушених питань.

Як відомо, найбільший з 1998 року теракт в Кенії стався 21 вересня близько полудня -  озброєні  бойовики з сомалійського угрупування "Аш -Шабаб" увірвалися у торговий центр "Вестгейт" та відкрили вогонь.

У Кенії був оголошений триденний траур за 67 жертвами теракту. Ще 62 людини в результаті теракту були госпіталізовані. Всього постраждало не менше 170 осіб.

Під час звільнення торгового центру 24 вересня було вбито п’ятьої терористів, 11 – арештували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.