НОВИНИ

Янукович пообіцяв друзям України вирішити питання Тимошенко до 21 жовтня

На шляху євроінтеграції України залишилося ще кілька питань, зокрема законодавство про прокуратуру і вибори, а також питання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це заявив Віктор Янукович під час зустрічі з главами держав «Групи друзів України» у Нью-Йорку, повідомляє прес-служба президента.

У цьому контексті Янукович нагадав, що зараз над питанням Тимошенко працює місія Кокса-Квасневського.

«Працює зараз місія, вона дуже важлива. Раніше складалось враження, що ми не бажаємо чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору по багатьом питанням. Якою вона буде - буде відомо тоді, коли будуть підводитися підсумки цієї місії, вже ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня», - сказав президент.

Як повідомлялось, водночас в інтерв’ю Bloomberg Янукович заявив що чинне законодавство не дозволяє звільнити Юлію Тимошенко або ж відпустити її на лікування за кордон.

«Питання Тимошенко дуже складне. Воно було б простішим, якби вона відвідувала судові засідання, однак вона відмовляється це робити», – зазначив Янукович.

Востаннє це питання Янукович коментував в інтерв'ю українським телеканалам у серпні цього року, де й заявив, що воно вирішуватиметься в рамках закону. 

Нагадаємо, під час Ялтинської європейської стратегії, спецпосланець Європарламенту Александр Квасьневський заявив, що Юля Тимошенко потребує лікування за кордоном і висловив сподівання, що влада погодиться на пропозицію, підготовлену місією спостерігачів від Європарламенту.