НОВИНИ

Гендиректор УНІАН вирішив перевести брюссельского власкора у Митний союз

Брюссельського кореспондента інформагентства " УНІАН " Сергія Воропаєва хочуть перевести на висвітлення питань СНД і МС. Про це повідомив у своєму коментарі гендиректор агентства Вадим Осадчий

За його словами, агентство повністю оплачувало витрати кореспондента в Бельгії, але він "дозволяв собі співпрацювати з низкою інших ЗМІ, представляючись читачам їхнім спеціальним кореспондентом".

Через це, нібито, керівництво прийняло рішення провести "планову ротацію серед кореспондентів, як це прийнято, наприклад, в дипломатичному корпусі", каже Осадчий.

На заміну Воропаєву вже запросили колишнього шеф-редактора української служби ВВС в Лондоні Ростислава Хотина.

Він, за словами Осадчого, повинен очолити офіс у Брюсселі, зробивши його шеф-кореспондентським офісом у всій Західній та Центральній Європі.

"В той же час, бажаючи використати досвід Сергія (Воропаєва), ми планували незабаром запропонувати йому посаду шеф-кореспондента із питань СНД, Митного союзу та Єдиного економічного простору", - говорить гендиректор.

Керівництво чекає Воропаєва у Києві, щоб "обговорити його подальше відрядження".

Але той, нібито, виставляє різні фінансові умови "від вимоги 20 місячних окладів в якості компенсації до оплати залишку по кредиту за особистий автомобіль", каже Осадчий, підкреслюючи законність своїх дій.

Нагадаємо, у понеділок Незалежна медіа-профспілка повідомила, що керівництво інформаційного агентства УНІАН намагається звільнити свого кореспондента в Брюсселі Сергія Воропаєва за пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України (прогул без поважних причин).

Як відомо, це не перший скандал із керівництвом УНІАНу. Раніше працівники сайту УНІАН, яких переводили до іншого відділу, заявили, що розцінюють таке рішення як переслідування за виступи проти цензури та критику керівництва агенції.

У середині лютого колектив УНІАНу звернувся до міжнародних і європейських організацій з приводу конфліктної ситуації в інформагенції, яку спричинили появу фальшивих інтерв’ю.

Коллектив також звернувся до акціонерів, вказавши, що поява фальшивих новин стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства. Колектив інформагенції вимагав звільнення нових керівників.

Власник УНІАН, бізнесмен Ігор Коломойський розглядав можливість закриття інформагентства.

У червні Незалежна медіа-профспілка України та Інститут масової комунікації оприлюднили антирейтинг «ворогів преси», до якого серед інших потрпало і керівництво УНІАН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.