НОВИНИ

"Свобода": На Дніпропетровщині школярам роздають щоденники з серпом і молотом

У школах Дніпропетровської області розповсюджують щоденники, які присвячені перемозі в Другій світовій війні. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна організація ВО "Свобода"

«Свобода» заявляє, що вчителі примушують учнів користуватися щоденниками, які централізовано роздали кожній школі.

На обкладинці щоденника  зображено червону зірку, серп і молот, а також  "георгіївську" стрічку.

Також повідомляється, що привітальні статті написані винятково представниками Партії регіонів.  

 На переконання «Свободи»,  у щоденнику розміщено однобоку й необ'єктивну інформацію про  Другу світову війну, яка названа "Великою вітчизняною війною». У текстах на полях щоденника  висвітлено діяльність  виключно радянської вояків та партизанів. «Серед численних світлин командного складу військових, що "визволяли" Дніпропетровщину, немає жодної світлини відомого діяча ОУН на теренах області – Василя Кука», - заявляють у «Свободі».

Народний депутат  від ВО "Свобода" Андрій Міщенко скерував депутатський запит до голови СБУ, міністра освіти і науки та голови Дніпропетровської обласної адміністрації з вимогами встановити ініціаторів поширення щоденника, надати інформацію про джерела та обсяги фінансування його виготовлення та інформацію щодо погодження інформаційних статей, вміщених у щоденнику.  

Нагадаємо, влада Криму до 1 вересня подарувала кожному школяру автономії щоденник з рекламою Партії регіонів та її функціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.