НОВИНИ

У ПР розповіли, навіщо приймати "антикармазінський" закон

Ухвалити закон, який унеможливить позбавлення депутатів повноважень рішенням Вищого адміністративного суду необхідно для того, щоб убезпечити депутатів від тиску. Про це заявив один із авторів законопроекту, "регіонал" Микола Левченко, повідомляє "Радіо Свобода".

За словами Левченка, законопроект вже зареєстрований і може бути розглянутий у парламенті на наступному пленарному тижні.

"Тут не йдеться про захист депутатів чи когось персонально. Якщо хтось хоче захистити себе персонально, то є модель поведінки, яка дозволяє почуватися безпечно. Але йдеться про те, щоб кожен мав можливість чесно виконувати свій обов’язок перед виборцями", – наголосив регіонал.

Також Левченко не став уточнювати, хто саме, на його думку, чинить тиск на депутатів, погрожуючи їм позбавленням повноважень. При цьому парламентар висловив сумніви щодо того, що для цього достатньо лише позовів Юрія Кармазіна.

"Я відчуваю, що ця людина – маріонетка, хоча залюбки робить те, що робить", – додав Левченко.

Як відомо, 8 лютого Вищий адміністративний суд позбавив повноважень народних депутатів Павла Балогу (округ N71; Закарпатська область) та Олександра Домбровського (округ N11 ; Вінницька область) у зв'язку з порушеннями під час виборчої кампанії. 12 вересня аналогічне рішення ВАСУ ухвалив стосовно народного депутата Ігоря Маркова (ПР) (округ N133 ; Одеса).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.