НОВИНИ

Працівники Міндоходів обшукали квартиру радіожурналістки

18 вересня працівники Міністерства доходів і зборів з податкової міліції здійснили обшук у квартирі журналістки «Радіо Ера ФМ» Тетяни Дем'яненко. Про це з посиланням на прес-службу радіостанції повідомляє "Телекритика".

"Як йдеться на сайті "Конфликты и законы", обшук у квартирі журналістки проводили згідно з постановою Броварського суду", - цитує видання.

"У постанові суддя посилається на "доказову базу": нібито за адресою, за якою проживає пані Дем'яненко, приходив хтось і міг залишити документи, які мають відношення до одного з конвертаційних центрів. Співробітники, які проводили обшук, не пред'явили журналістці цієї доказової бази", - йдеться у публікації.

Наразі достеменно невідомо, на якій підставі співробітники Міністерства доходів і зборів провели обшук у квартирі журналістки і чи знайшли вони докази, які б засвідчили причетність журналістки до протизаконної діяльності. За інформацією прес-служби, обшук проводив слідчий, прізвище якого не було вказано в постанові суду.

Радіостанція звернулася з офіційним інформаційним запитом до прес-служби Міністерства доходів і зборів з проханням повідомити причини обшуку а також, чому ім'я слідчого, який проводив обшук, не було вказане у постанові суд та чи були знайдені під час обшуку якісь підтвердження «доказової бази».

Також радіостанція звернулася із запитом до Міністерства внутрішніх справ з проханням надати коментар з приводу виїзду наряду міліції на виклик Тетяни Дем'яненко. Колеги Дем'яненко хочуть дізнатись, чи виїжджали на місце співробітники МВС та чи були встановлені ними будь-які факти порушення закону.

Керівник прес-служби Міндоходів Андрій Соколов повідомив «Телекритиці», що міністерство претензій до журналістки не має, а обшук проводився не у конкретної особи, а за "вказаною адресою".

«Співробітники Міндоходів навіть не знали, що проводять обшук у журналістки.  До неї як до журналістки, як до людини, як до фізичної особи ніяких претензій і запитань немає. Обшук був за постановою суду по акту, формулювання я не згадаю, але суть його полягає у тому, що обшук відбувався за адресою, не за особою», - сказав Соколов.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Міське управління освіти і науки (МУОН ) Києва збирає інформацію про дітей, батьки яких працюють у засобах масової інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.