НОВИНИ

Роспоживнагляд погрожує заблокувати росіянам Facebook

Одна зі сторінок сайту соціальної мережі Facebook у Росії внесена до реєстру заборонених сайтів. Ресурс може бути заблокований, якщо компанія протягом трьох діб не усуне порушення. Про це повідомив представник Росспоживнагляду Владімір Піков .

Зазначається, що у понеділок користувачі соціальної мережі повідомили, що на сторінках порталу з'явилися оголошення про продаж курильних сумішей. Реклама перенаправляла на сайт, через який можна придбати курильні суміші і легальні порошки, зокрема оптом.

Російський Facebook пояснив появу реклами технічним збоєм і зайнявся видаленням оголошень.

Піков уточнив, що з вимогою про внесення сайту Facebook в єдиний реєстр заборонених сайтів надійшло приблизно 10 заявок, але більша частина з них була відхилена.

"У експертизу пішли три заявки, зокрема не пов'язані з рекламою курильних сумішей. По двох з них Facebook вже ліквідував порушення, а по третій - посилання включене до реєстру. Ми вже направили сповіщення хостинг- провайдерам. У Facebook є три доби на те, щоб видалити порушення, аби не бути заблокованим на території Росії", - пояснив Піков.

Він не уточнив, яке саме порушення Facebook не усунув.

При цьому у самому Facebook поки не одержували інформації про можливе блокування ресурсу.

Перевіркою сайту зайнялася також антимонопольна служба .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.