НОВИНИ

  ▪   Оксана Хмельовська

Політолог: "Старі більшовики" ПР не віддадуть "младореформаторам" Сім’ї владу у партії

Кадрові зміни у політраді Партії регіонів і введення першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова до її керівництва можуть свідчити про підготовку його до виходу на ключову позицію в ПР. Таку думку у коментарі Тиждень.ua висловив політолог Вадим Карасьов.

«Зараз в Арбузова у політраді – одне з ключових місць. Ситуація нагадує Кабмін, де він перший прем’єр-міністр з перспективою у певний час стати прем’єр-міністром. Не виключаю, що місце у політраді для Арбузова – це перехідний ступінь, щоб вийти через деякий час на перші позиції у ПР», –  заявив Карасьов.

На думку директора соціологічної служби «Український барометр» Віктора Небоженка, Арбузов поки що не готовий до управління партією, адже для цього потрібно мати досвід.

«Проблема у тому, що "младореформатори" й члени Сім’ї не мають досвіду управління, вони тільки навчились працювати у Кабміні, але працювати  у партійному організмі, де повно інтриг, свої особисті стосунки, кримінальні зв’язки, бізнес-схеми, що складались десятиліттями, – інша річ», – пояснив Небоженко.

За його словами, шанси у молодого крила ПР заволодіти партією – невеликі.

«Старі більшовики, як Азаров, Колесніков, Рибак – вони вже не віддадуть владу. Тому Сім’ї потрібно подумати над новим партійним проектом, і використати молоде крило як частину адміністративного ресурсу», – вважає Небоженко.

Як повідомлялось, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов та ще шестеро міністрів увійшли до політради Партії регіонів. Відповідне рішення ухвалили під час засідання політради ПР 18 вересня.

На думку Вадима Карасьова, кадрові зміни у політраді Партії регіонів свідчать про те, що президент Віктор Янукович не збирається дистанціюватися від ПР.

Нагадаємо, раніше «Український Тиждень» прогнозував, що Віктор Янукович прийме відставку Миколи Азарова й запропонує на його місце Сергія Арбузова на піку економічної кризи у 2013 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.