НОВИНИ

Укрзалізниця просить у Азарова на комфорт для пасажирів 10 млрд грн

Державна адміністрація залізничного транспорту («Укрзалізниця») через зношений залізничний транспорт та для забезпечення комфортних умов перевезення пасажирів пропонує включити в проект державного бюджету на 2014 рік кошти на купівлю нових пасажирських вагонів та приміських поїздів на суму приблизно 10 млрд грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

В Укрзалізниці зазначили, що на оновлення пасажирського рухомого складу в держбюджеті 2014 має бути виділено 5,934 млрд грн.

«На ці кошти для пасажирів можна закупити 300 купейних вагонів для курсування в міждержавному та внутрішньому сполученнях, 100 плацкартних вагонів, 52 вагона типу СВ, 41 пасажирський вагон, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів-колясочників) і 7 спеціалізованих вагонів», - заявили у прес-службі.

Також Укрзалізниця пропонує виділити 4,05 млрд грн на придбання рухомого складу для приміських перевезень. На ці кошти залізниця планує закупити 39 електропоїздів та 10 дизель-поїздів.

За даними прес-служби, Укрзалізниця також направила пропозиції до Міністерства інфраструктури України про виділення бюджетних коштів на будівництво автомобільної складової залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві на суму 455,6 млн грн.

Нагадаємо, 14 вересня Кабінет Міністрів вніс до парламенту проект бюджету на 2014 рік. У той же час текст законопроекту на офіційному сайті Ради був відсутній. Однак 16 вересня стало відомо, що Кабмін попросив парламент повернути проект для доопрацювання.

17 вересня ЗМІ, з посиланням на члена комітету з питань бюджету, депутата від "Батьківщини" Тетяну Слюз повідомили, що Кабінет міністрів заклав нереальні прогнози у держбюджет на 2014 рік і приховує проблеми з дефіцитом держбюджету й бюджету Пенсійного фонду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.