НОВИНИ

Вінницькі селяни протестують під Радою проти рейдерства Калєтніка

Півсотні селян з Вінничини приїхали під Верховну Раду просити про захист від рейдерства депутата-регіонала Григорія Калетніка, який намагається захопити контроль над сільськогосподарським підприємством «Іллінецьке».

За словами організаторів протесту, тиск на підприємство почався відразу після візиту Калєтніка на агрофірму.

 

Основні вимоги протестувальників – повернути попереднього керівника підприємства Олексія Гребенюка, якого, за заявою організаторів мітингу, звільнили незаконно та безпідставно, та завершити роздержавлення, яке триває вже два роки.

Учасники акції заявляють про постійний тиск з боку місцевої влади, розповідаючи про постійні візити великих груп правоохоронців до села, виклики селян для дачі показів, необґрунтовані перевірки ветеринарних служб, тиск на суд. Рахунки підприємства заморозили.

За словами селян з Іллінецького, підприємство, попри труднощі, продовжує працювати. Новопризначене керівництво на «Іллінецьке» не пускають.

Селяни підготували лист-звернення до голови Верховної Ради Володимира Рибака.

Як повідомлялось, наприкінці серпня, підприємці Києва пікетували Генеральну прокуратуру України, вимагаючи припинити спроби рейдерських захоплень автостоянок. Організатори акції заявляють, що переділ цього бізнесу здійснюється «в інтересах людей, наближених до Генеральної прокуратури України», а здійснюють цей «задум» посадові особи КП «Київтранспарксервіс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.