НОВИНИ

На Полтавщині одного із затриманих міліцією свободіців госпіталізували до лікарні

Одного із затриманих членів партії "Свобода", яких підозрюють у причетності до руйнування пам'ятника Володимиру Леніну на Полтавщині, відвезли до лікарні. Про це на свої сторінці у Facebook повідомив представник цієї партії Олександр Аронець.

"У одного з затриманих Віктора Поштаря - серцевий напад, він втратив свідомість. Повезли у лікарню. Є інформація, що буде ухвала суду про домашній арешт для хлопців. Чекаємо і тримаємо кулаки", - повідомив Аронець, а згодом уточнив, що у Поштаря «піднявся тиск».

За словам Аронця, свободівців відвезли у райвідділок до міста Хорол.

У свою чергу народний депутат Андрій Іллєнко повідомив, що Поштар є його помічником.

"Я і Юрко Михальчишин кидаємо засідання ВР і летимо туди", - додав Іллєнко.

Як повідомлялось, на засіданні парламенту 19 вересня депутат від КПУ Сергій Гордієнко звинуватив свободівців у руйнуванні пам'ятника Лєніну на Полтавщині.

Хочу повідомити громадян України і звернутись до правоохоронних органів з приводу того, що сьогодні уночі в селі Петракіївка Хорольского району 7 молодчиків, помічників-консультантів народних депутатів від "Свободи" зруйнували пам'ятник Лєніну", - заявив він.

Міліція Полтавщини підтвердила затримання групи осіб, які зруйнували пам'ятник Лєніну у Хорольському районі.

«Свобода» заперечує свою причетність до руйнування пам'ятника Лєніну в селі Петракіївка і звинувачує міліцію у безпідставному затриманні членів партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.