НОВИНИ

"Свобода" заявила, що пам’ятник Лєніну не руйнувала. Але підтримує тих, хто це зробив

Партія «Свобода» заперечує свою причетність до руйнування пам'ятника Лєніну біля сільради в с. Петракіївка Хорольського району (Полтавська області) в ніч на 19 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав відповідальний за зв'язки з громадськістю Київської міської організації «Свободи» Олександр Аронець.

«З побратимами трапилася дуже неприємна історія. Вони їхали до Полтави проводити ідеологічне навчання. У Хоролі їх затримали міліціонери, звинуватили в тому, що вони скинули пам'ятник Лєніну в селі Петракіївка, в 20 км від Хоролу » - зазначив він.

За словами Аронця,  свободівцям погрожували пістолетами, до 4:00 міліція не пояснювала причин затримання - замахувалася автоматами, намагаючись проникнути всередину машини.

Згодом міліція пред'явила дозвіл на обшук машини.

Аронець повідомив, що автомобілі народних депутатів від «Свободи» Андрія Міщенка та Ігоря Мірошниченка, які прибули на допомогу затриманим, міліція теж затримала, через що вони не змогли потрапити на засідання парламенту.

За словами Аронця, свідок, який виявився мешканцем Хорола, якимось чином вночі запам'ятав номери мікроавтобуса і точно вказав кількість людей в автомобілі.

«До руйнування ми не маємо ніякого відношення, проте дії невідомих підтримуємо. І те, що в машині є молоток і сходи - нічого не означає» - зазначив Аронець .

За його словами, в машині перебував член політради партії Руслан Андрейко, член столичного комітету націоналістів Віктор Поштар, голова київського «Сокол » Сергій Бондар, а також активісти «Свободи» Ярослав Лутц, Володимир Назаренко та Ігор Шляхетнюк .

Як повідомлялось, на засіданні парламенту 19 вересня депутат від КПУ Сергій Гордієнко звинуватив свободівців у руйнуванні пам'ятника Лєніну на Полтавщині.

"Хочу повідомити громадян України і звернутись до правоохоронних органів з приводу того, що сьогодні уночі в селі Петрівка Хорольского району 7 молодчиків, помічників-консультантів народних депутатів від "Свободи" зруйнували пам'ятник Лєніну", - заявив він.

У свою чергу міліція Полтавщини підтвердила затримання групи осіб, які зруйнували пам'ятник Лєніну у Хорольському районі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.