НОВИНИ

Єфремов робить вигляд, що не знає, кого називають "Сім’єю"

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов вважає, що входження до складу політради партії міністрів є традиційним для ПР. Про це він сказав на брифінгу.

Відповідаючи на запитання, чи не введені члени "Сім'ї" в керівництво партії для підготовки до президентських виборів в 2015 році, Єфремов сказав, що не розуміє, кого називають членами сім'ї президента Віктора Януковича і що означає виникнення такого терміна.

«Я не знаю, кого ви називаєте членами президентської родини», - сказав він.

«У нас традиційно у політраду включаються члени уряду, яких ми рекомендуємо. Тут ніякого нововведення немає, ми робимо це в рамках наших програмних документів, які затверджені на з'їзді партії», - додав Єфремов.

Також, на його думку, нічого особливого немає і у поверненні у заступники голови Партії регіонів депутата Ради від ПР Бориса Колеснікова та секретаря Ради національної безпеки і оборони Андрія Клюєва.

Єфремов зазначив, що Клюєв і Колесніков вже були заступниками голови ПР і просто повернулися на ці посади у зв'язку з переформатуванням політичної роботи партії.

Як повідомлялося, в політраду Партії регіонів увійшли 9 нових членів замість 4 виключених.

Так, новими членами політради стали перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов, міністр доходів і зборів Олександр Клименко, міністр фінансів Юрій Колобов, міністр промислової політики Михайло Короленко, міністр екології Олег Проскуряков, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, депутат Ради від ПР Олександр Пономарьов,

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв і депутат Ради від фракції ПР Борис Колесніков призначені заступниками голови ПР з питань ідеології, відповідальними за пропагандистську роботу й агітацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.