НОВИНИ

Рада підтримала ініціативу Януковича відправити "Гетьмана Сагайдачного" боротися з піратами

Верховна Рада підтримала законопроект президента України «Про ратифікацію угоди (у формі обміну листами) між Україною та Організацією Північноатлантичного договору про участь України в операції «Океанський щит»».

За цей законопроект проголосував 331 народний депутат.

Виступаючи з парламентської трибуни, депутат фракції Партії регіонів Михайло Чечетов зазначив: «Це – операція НАТО з боротьби з сомалійськими піратами в Аденській затоці та біля берегів Африканського Рогу, яка розпочалася в серпні 2009 року».

«Угода передбачає, що Україна надасть підтримку цій операції шляхом направлення національного контингенту у складі фрегата «Гетьман Сагайдачний», оснащеного вертольотом Ка-27 на борту та групою спеціального призначення, для участі в операції тривалістю 90 днів на початковому етапі в другій половині 2013 року», – додав регіонал.

Як повідомлялось, 5 вересня Віктор Янукович вніс на розгляд ВР проект Закону «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Україною та Організацією Північноатлантичного договору про участь України в операції «Океанський Щит», визначивши цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 лютого міністр оборони Павло Лебедєв підписав у Брюсселі документ про участь України в операції НАТО “Океанський щит” проти піратів у північно-західній частині Індійського океану.

Читайте також: Позаблокова Україна залишається партнером НАТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.