НОВИНИ

Кузьмін у Берліні анонсував свою книгу про справи Тимошенко, Лазаренка і Кучми

Перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін написав книгу про кримінальні справи опозиційних політиків і екс-президента Леоніда Кучми. Про це повідомляє газета «Сегодня».

Свою наукову монографію Кузьмін напередодні анонсував журналістам у Берліні.

Назва робота - «Про використання політичного тиску в кримінальному судочинстві. Маніпуляція суспільною думкою як засіб уникнути кримінальної відповідальності».

Зміст роботи підготовлений на базі Нацакадемії внутрішніх справ України. Автор детально препарує гучні кримінальні справи Юлії Тимошенко, Павла Лазаренка, Леоніда Кучми, Юрія Луценка, Георгія Філіпчука. Як відомо, куратором розслідування цих справ Кузьмін був протягом кількох років.

Кузьмін заявляє що ні Тимошенко, ні Луценко не піддавалися політичним репресіям, оскільки притягувалися до відповідальності за рядові кримінальні злочини.

«Книга написана заради справедливості, ніякої іншої мети не було. А справедливість - річ божественна», - заявив Кузьмін.

Офіційно в Україні монографія буде представлена ​​на науковій конференції в Харківській національній юридичній академії 10 жовтня.  

Видання також зазначає, що у Кузьміна дві вищі освіти - юридичну та журналістську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.