НОВИНИ

Генпрокуратура досі не відновила слідство у справі Щербаня

Генпрокуратура не поновила розслідування справи про вбивство депутата Євгена Щербаня, оскільки досі не отримала всі відповіді на міжнародно-правові доручення. Про це заявила заступник генпрокурора Лілля Фролова в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Наскільки я знаю, на сьогодні провадження не поновлено. Рішення про призупинення справи приймав слідчий", - сказала Фролова щодо справи Щербаня

В той же час вона відзначила певні успіхи ГПУ щодо міжнародно-правових доручень. «У нас уже є деякі успіхи, тобто частково доручення виконані. У подробиці я вдаватися не буду, але хочу сказати, що робота ще триває, і ми ще не на всі питання отримали відповіді, ще очікуємо», - зазначила Фролова.

Заступник генпрокурора наголосила, що у "справі Щербаня" також необхідно провести низку слідчих дій.

"Зокрема, мені відомо про те, що на сьогодні ще немає даних про проведення слідчих дій, зокрема, з підозрюваною особою", - зазначила Фролова.

Як відомо,  18 січня генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що розслідування кримінальної справи щодо вбивства Щербаня завершено і Тимошенко  вручено підозру  в організації цього злочину.

На стадії досудового розслідування справи про вбивство Щербаня як свідків допитали Ігоря Мар'їнкова, Сергія Зайцева, Володимира Щербань, Олександру Кужель, Сергія Таруту, Віталія Гайдука та Петра Кириченка.  Тимошенко на допитах не була присутня, хоча заявляла про своє бажання брати у них особисту участь.

6 червня досудове слiдство у справi про вбивство Щербаня вчергове було призупинено

Генпрокуратура України заявляла, що спрямувала низку міжнародно-правових запитів у справі в США, Чехію, Ізраїль, Російську Федерацію, на Кіпр, в інші країни.

Читайте також: Генпрокуратура з березня демонструє готовність передати справу Щербаня до суду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.